Logowanie
Informacje ogólne
Organizacja pracy
- Rozkład dzwonków
- Dni wolne
- Terminarz zebrań z rodzicami
- Terminarz zebrań Rady Pedagogicznej
- Regulamin obowiązujący uczniów dojeżdżających do szkoły
- Harmonogram imprez i uroczystości szkolnych
- Szkolny zestaw programów nauczania
- Zestaw programów wychowania przedszkolnego
- Plan pracy 2023/24
- Konsultacje 2023/24
- Dyżury nauczycieli podczas przerw lekcyjnych
Samorząd Uczniowski
Dokumenty i regulaminy
- Statut szkoły
- Ceremoniał szkolny
- Regulamin Rady Pedagogicznej
- Regulamin korzystania z telefonów
- Program wychowawczo - profilaktyczny
- Wewnątrzszkolny system doradztwa zawodowego
- Regulamin korzystania z szafek szkolnych
- Procedury pomocy psychologiczno - pedagogicznej
- Procedury bezpieczeństwa w szkole - COVID 19
- Regulamin sali gimnastycznej
Świetlica szkolna
Zdrowie i profilaktyka
Pomoc psychologiczno - pedagogiczna
Biblioteka
Stołówka szkolna
Archiwum artykułów
- marzec, 2024
- luty, 2024
- styczeń, 2024
- grudzień, 2023
- listopad, 2023
- październik, 2023
- wrzesień, 2023
- sierpień, 2023
- lipiec, 2023
- czerwiec, 2023
- maj, 2023
- kwiecień, 2023
- marzec, 2023
- luty, 2023
- styczeń, 2023
- grudzień, 2022
- listopad, 2022
- październik, 2022
- wrzesień, 2022
- sierpień, 2022
- lipiec, 2022
- czerwiec, 2022
- maj, 2022
- kwiecień, 2022
- marzec, 2022
- luty, 2022
- styczeń, 2022
- grudzień, 2021
- listopad, 2021
- październik, 2021
- wrzesień, 2021
- sierpień, 2021
- lipiec, 2021
- czerwiec, 2021
- maj, 2021
- kwiecień, 2021
"Zima w poezji" – cztery pory roku
12 stycznia 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Goworowie – Filii w Szczawinie odbył się szkolny konkurs recytatorski dotyczący aktualnej pory roku - zimy. Uczniowie deklamowali wiersze znanych nam poetów, m. in.: Marii Konopnickiej, Elżbiety Sadowskiej, Lucyny Krzemienieckiej a także Hanny Ożogowskiej.
Celem konkursu było zainteresowanie uczniów poezją, wyrabianie odwagi i śmiałości oraz rozwój recytatorskich i aktorskich uzdolnień.
Oto zwycięzcy konkursu:
I miejsce: Julia Drężek - klasa III
II miejsce: Kacper Samoraj – oddział przedszkolny
III miejsce: Natalia Sypniewska - klasa II
Organizatorem konkursu i fundatorem nagród była p. Barbara Rutkowska i p. Agnieszka Podleś. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy.
Występy małych artystów wszystkim się podobały, o czym świadczyły gromkie brawa od zgromadzonej publiczności.
Agnieszka Podleś
Odsłony: 30472