Logowanie
Informacje ogólne
Organizacja pracy
- Rozkład dzwonków
- Dni wolne
- Terminarz zebrań z rodzicami
- Terminarz zebrań Rady Pedagogicznej
- Regulamin obowiązujący uczniów dojeżdżających do szkoły
- Harmonogram imprez i uroczystości szkolnych
- Szkolny zestaw programów nauczania
- Zestaw programów wychowania przedszkolnego
- Plan pracy 2023/24
- Konsultacje 2023/24
- Dyżury nauczycieli podczas przerw lekcyjnych
Samorząd Uczniowski
Dokumenty i regulaminy
- Statut szkoły
- Ceremoniał szkolny
- Regulamin Rady Pedagogicznej
- Regulamin korzystania z telefonów
- Program wychowawczo - profilaktyczny
- Wewnątrzszkolny system doradztwa zawodowego
- Regulamin korzystania z szafek szkolnych
- Procedury pomocy psychologiczno - pedagogicznej
- Procedury bezpieczeństwa w szkole - COVID 19
- Regulamin sali gimnastycznej
Świetlica szkolna
Zdrowie i profilaktyka
Pomoc psychologiczno - pedagogiczna
Biblioteka
Stołówka szkolna
Archiwum artykułów
- marzec, 2024
- luty, 2024
- styczeń, 2024
- grudzień, 2023
- listopad, 2023
- październik, 2023
- wrzesień, 2023
- sierpień, 2023
- lipiec, 2023
- czerwiec, 2023
- maj, 2023
- kwiecień, 2023
- marzec, 2023
- luty, 2023
- styczeń, 2023
- grudzień, 2022
- listopad, 2022
- październik, 2022
- wrzesień, 2022
- sierpień, 2022
- lipiec, 2022
- czerwiec, 2022
- maj, 2022
- kwiecień, 2022
- marzec, 2022
- luty, 2022
- styczeń, 2022
- grudzień, 2021
- listopad, 2021
- październik, 2021
- wrzesień, 2021
- sierpień, 2021
- lipiec, 2021
- czerwiec, 2021
- maj, 2021
- kwiecień, 2021
Turniej siatkarskich "dwójek"
28 października w hali im. Arkadiusza Gołasia odbył się turniej siatkarskich "dwójek" zorganizowany przez OTPS Nike Ostrołęka. W dwóch kategoriach wiekowych (klasy czwarte, piąte i szóste) startowało po 16 drużyn. Łącznie zagrało 120 zawodniczek z Goworowa, Czerwina i Rzekunia oraz ostrołęckich szkół - SP nr 2, SP nr 5, SP nr 6.
Kolejność drużyn w turnieju:
Klasy czwarte:
Miejsce 1-SP 2(1)
Miejsce 2-SP Czerwin 1
Miejsce 3-SP5(2)
Miejsce 4-SP6(1)
Miejsce 5-SP5(1)
Miejsce 6-SP Goworowo 1 -Świąder Zofia, Kowalczyk Oliwia, Brejnak Marianna
Miejsce 7-SP2(2)
Miejsce 8-SP6(2)
Miejsce9-SPCzerwin 2
Miejsce 10-SP5-(3)
Miejsce 11-SP 2(3)
Miejsce 12-NIKE 2
Miejsce 13-Czerwin 3
Miejsce 14-Goworowo 2-Lipka Nadia, Gęsich Julita, Radecka Lena, Mierzejewska Aleksandra
Miejsce 15-NIKE 1
Miejsce 16-SP 6(3)
Klasy piąte i szóste:
Miejsce 1-SP 2 (1)
Miejsce 2-Czerwin1
Miejsce 3- SP6(1)
Miejsce 4-Czerwin 2
Miejsce 5-Rzekuń 1
Miejsce 6-Goworowo 3- Ciskowska Nikola, Gałecka Zuzia, Kanclerz Aleksandra
Miejsce 7-SP2(2)
Miejsce 8-Czerwin3
Miejsce 9-SP 5(3)
Miejsce 10-Goworowo 2-Zięba Michalina, Ciepierska Natalia, Niegowska Łucja
Miejsce 11-SP6(2)
Miejsce 12-Rzekuń 2
Miejsce 13-Goworowo 3-Milewska Róża, Bloch Amelia, Rurka Julia
Miejsce 14-SP 5(1)
Miejsce 15-SP6(3)
Miejsce 16-SP 5(2)