Świąteczny czas na zajęciach SI

Kategoria: Informacje Opublikowano: poniedziałek, 18, grudzień 2023 Administrator

Przygotowania do bożonarodzeniowych świąt idą pełną parą. W szkolnych salach i na korytarzach widać świąteczne dekoracje, a w powietrzu unosi się zapach pierników. Magia zbliżających się świąt zagościła również na zajęciach z integracji sensorycznej. Uczniowie biorący udział w zajęciach wykonali "sensoryczne choinki" używając takiego materiału jak: świerku, tui, kawy, makaronu, czy też kolorowych pomponów. Wyżej wymienione rzeczy mają duży wpływ na kształtowanie się układu dotykowego oraz węchowego, a także wspierają rozwój małej motoryki. Zorganizowane zajęcia sprawiły uczniom wiele radości i przy okazji pozwoliły wykazać się im ich pomysłowością, a zarazem kreatywnością.

Milena Gołębiewska