Logowanie
Informacje ogólne
Organizacja pracy
- Rozkład dzwonków
- Dni wolne
- Terminarz zebrań z rodzicami
- Terminarz zebrań Rady Pedagogicznej
- Regulamin obowiązujący uczniów dojeżdżających do szkoły
- Harmonogram imprez i uroczystości szkolnych
- Szkolny zestaw programów nauczania
- Zestaw programów wychowania przedszkolnego
- Plan pracy 2023/24
- Konsultacje 2023/24
- Dyżury nauczycieli podczas przerw lekcyjnych
Samorząd Uczniowski
Dokumenty i regulaminy
- Statut szkoły
- Ceremoniał szkolny
- Regulamin Rady Pedagogicznej
- Regulamin korzystania z telefonów
- Program wychowawczo - profilaktyczny
- Wewnątrzszkolny system doradztwa zawodowego
- Regulamin korzystania z szafek szkolnych
- Procedury pomocy psychologiczno - pedagogicznej
- Procedury bezpieczeństwa w szkole - COVID 19
- Regulamin sali gimnastycznej
Świetlica szkolna
Zdrowie i profilaktyka
Pomoc psychologiczno - pedagogiczna
Biblioteka
Stołówka szkolna
Archiwum artykułów
- kwiecień, 2024
- marzec, 2024
- luty, 2024
- styczeń, 2024
- grudzień, 2023
- listopad, 2023
- październik, 2023
- wrzesień, 2023
- sierpień, 2023
- lipiec, 2023
- czerwiec, 2023
- maj, 2023
- kwiecień, 2023
- marzec, 2023
- luty, 2023
- styczeń, 2023
- grudzień, 2022
- listopad, 2022
- październik, 2022
- wrzesień, 2022
- sierpień, 2022
- lipiec, 2022
- czerwiec, 2022
- maj, 2022
- kwiecień, 2022
- marzec, 2022
- luty, 2022
- styczeń, 2022
- grudzień, 2021
- listopad, 2021
- październik, 2021
- wrzesień, 2021
- sierpień, 2021
- lipiec, 2021
- czerwiec, 2021
- maj, 2021
Gminny konkurs „Cztery pory roku”
14 listopada 2023 roku uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni do wzięcia udziału w konkursie gminnym „Cztery pory roku”. Wydarzenie zorganizowały nauczycielki Szkoły Podstawowej w Kuninie, pani Anna Kanclerz i pani Agnieszka Kośnik. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „Jesień - obraz liśćmi malowany”. Dzieci przy użyciu zasuszonych liści stworzyły piękne prace, które zachwyciły jury pomysłowością.
Naszą szkołę reprezentowały: Natalia Sobotka kl.Ia, Honorata Pons kl.Ib, Lilia Słucka kl.Ic, Hanna Pawłowska kl.IIa, Zofia Strzeszewska kl.IIb, Lena Błaszczak kl.IIIa oraz Aleksandra Rybaczyk kl.IIIb.
Prace ocenione były w trzech kategoriach wiekowych:
Klasy 1:
I miejsce – Natalia Sobotka SP w Goworowie
II miejsce – Lilia Słucka SP w Goworowie
III miejsce – Jakub Parzych SP w Goworowie Filia Szczawin
Wyróżnienie – Wiktoria Dudziec SP w Kuninie
Klasy 2:
I miejsce – Hanna Pawłowska SP w Goworowie
II miejsce – Julia Sikora SP w Kuninie
III miejsce – Zofia Strzeszewska SP w Goworowie
Klasy 3
I miejsce – Daria Luniak SP w Pasiekach
II miejsce – Zuzanna Sikora SP w Kuninie
III miejsce – Martyna Iwańska SP w Goworowie - Filia Szczawin
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a organizatorom dziękujemy za zaproszenie do wzięcia udziały w tym wydarzeniu.
Anna Rurka
Odsłony: 3241