X Powiatowy Walentynkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt

Kategoria: Informacje Opublikowano: środa, 14, luty 2024 Administrator

X Powiatowy Walentynkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt został rozegrany 10 lutego 2024 r. w Zespole Szkół Powiatowych w Goworowie. Celem turnieju było propagowanie gry w piłkę nożną wśród dziewcząt oraz integracja zawodniczek z powiatu ostrołęckiego oraz powiatów sąsiednich. Ideą turnieju było również krzewienie sportowej rywalizacji w duchu „ fair play”. Do rozgrywek zgłosiły się cztery drużyny: SP Wąsewo, SP Czerwin, SP Borawe, SP Goworowo. Wszystkich gości , zawodniczki i trenerów przywitała Pani Barbara Grabowska – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Goworowie oraz Pan Piotr Kosiorek – Wójt Gminy Goworowo jak również Pan Antoni Mulawka – Radny Powiatu Ostrołęckiego. Sędzią głównym zawodów był Pan Tomasz Lubiak- trener KS Orz Goworowo, który przedstawił zasady gry. Rywalizacja odbywała się zgodnie z zasadami zdrowej i sportowej walki. Dziewczęta wykazały się ogromnym poświęceniem i walecznością.
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – SP Borawe
II miejsce – SP Czerwin
III miejsce – SP Wąsewo
IV miejsce – SP Goworowo

Najlepszą zawodniczką turnieju została Lena Kupis z SP Borawe, zaś najlepszą bramkarką okazała się Julia Rurka z SP Goworowo. Zwycięzcy i laureaci nagród otrzymali puchary, medale, dyplomy i statuetki oraz nagrody rzeczowe, które odebrali z rąk Wójta Gminy Goworowo – Pana Piotra Kosiorka, Wicedyrektora Szkoły Podstawowej w Goworowie – Pana Marka Skierczyńskiego oraz Radnego Powiatu Ostrołęckiego– Pana Antoniego Mulawki.

Nagrody ufundowali: Starostwo Powiatu Ostrołęckiego, Wójt Gminy Goworowo, Państwo Beata i Jacek Romanowscy, Pani Anna Dobkowska oraz Pan Marcin Romanowski. Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim sponsorom, którzy przyczynili się do rozwijania pasji. Opiekunom drużyn za zaangażowanie i przybycie na turniej. Dziękują również bardzo Panu Januszowi Frydrykowi za udostępnienie hali sportowej oraz Gminnemu Ośrodkowi Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie.

Wszystkim zawodniczkom gratulujemy sportowej postawy i wielkiego ducha walki.
Organizatorzy:
SP Goworowo, UKS TROPS, GOKSiR Goworowo