Dzień Babci i Dziadka w filii w Szczawinie

Kategoria: Informacje Opublikowano: środa, 07, luty 2024 Administrator

Każdy z nas był kiedyś dzieckiem i pamięta, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywają babcie i dziadkowie. To oni każdego dnia myślą i troszczą się o swoje wnuki. Potrafią cierpliwie wysłuchać zwierzeń i marzeń, które rodzą się w małych główkach wnucząt.
Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, tak wiele im zawdzięczamy, dlatego postanowiliśmy w sposób szczególny uczcić dzień, w którym obchodzą swoje święto.
2 lutego 2024 roku uczniowie oraz przedszkolaki w Filii w Szczawinie przygotowali program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka. Bardzo licznie przybyłych gości powitała Pani Kierownik Barbara Rutkowska, a mali artyści z przejęciem prezentowali przygotowany program. W drugiej części uroczystości goście wysłuchali koncertu przygotowanego przez poszczególne grupy i klasy pod kierunkiem wychowawców.
Następnie Pani Kierownik Barbara Rutkowska zaprosiła gości do udziału w przygotowanych konkursach, np.: ”Kwaśna minka”, ”Rzut do kosza”, ”Wyścigi samochodowe”. Ochotnicy, którzy przystąpili do udziału w konkurencjach wykazali się silną wolą, opanowaniem, zręcznością, szybkością, sprytem oraz humorem. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni zasłużoną burzą oklasków.
W dalszej części uroczystości goście wysłuchali wielu czułych słów skierowanych pod ich adresem oraz gromkiego “Sto lat” odśpiewanego przez całą naszą szkolną społeczność.
Na zakończenie Pani Kierownik w ciepłych słowach podziękowała gościom za przybycie, a uczniom i wychowawcom za przygotowany program. Gratulowała Babciom i Dziadkom wspaniałych wnucząt, a wnuczętom wspaniałych Babć i Dziadków. Życzyła wielu szczęśliwych lat w zdrowiu oraz pogody ducha. Wnuczęta wręczyły swoim najbliższym przygotowane upominki i złożyły indywidualne życzenia. Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek, podczas którego nie brakowało okazji do rozmów i wspomnień. Był to niezwykły dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości.
Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za ich bezgraniczną miłość, dobroć, ciepło i jeszcze raz życzymy dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.

Wychowawcy

Odsłony: 1963