Dzień Rodziny w filii w Szczawinie

Kategoria: Informacje Opublikowano: poniedziałek, 19, czerwiec 2023 Administrator

W piątek 16 czerwca w naszej placówce odbył się Dzień Rodziny. Uroczystość rozpoczęła się od powitania przybyłych gości, przez panią kierownik Barbarę Rutkowską. Następnie dzieci z grup Biedroneczki oraz Misie zaprezentowały krótką część artystyczną. Przedszkolaki z przejęciem recytowały wiersze oraz zaprezentowały piosenkę połączoną z grą na instrumentach muzycznych.

Po części artystycznej nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu zorganizowanego przez Panią kierownik Barbarę Rutkowską „Wakacje z Rodziną”. Pan Wójt Piotr Kosiorek wręczył nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy dla zwycięzców:
I - miejsce Oliwia Zych z Rodzicami
I - miejsce Franciszek Rurka z Rodzicami
II - miejsce Julian Strzeszewski z Rodzicami
II - miejsce Maria Plata z Rodzicami
III - miejsce Zofia Plata z Rodzicami

Później zarówno przedszkolaki jak i ich rodzice mogli spróbować pyszny tort, którego pierwszy kawałek pokroił pan wójt - Piotr Kosiorek. Następnie wszyscy przeszli na plac szkolny, gdzie czekała kolejna niespodzianka, czyli ognisko. Kiełbaski z ogniska nie były jedyną atrakcją tego dnia, gdyż to co najbardziej ucieszyło dzieci to lody. Ponadto przez całą uroczystość dzieci miały możliwość kosztowania słodkości przygotowanych przez rodziców. Kolejną atrakcją dla dzieci była pani animator z pokazem baniek mydlanych fruwających po całym boisku. Dodatkowo dzieci zostały obdarowane balonowymi zwierzątkami. Każdy przedszkolak mógł wesoło spędzić czas z rodzicami.
Pani Martynie Trzcińskiej - Cieśluk z Koła Gospodyń Wiejskich ze Szczawina jesteśmy wdzięczni za pyszny popcorn i watę cukrową.
To był wspaniały dzień, pełen niespodzianek i atrakcji. Dziękujemy za wspólną zabawę.

Natalia Zięba