Miedzypowiatowy Festiwal Piosenki Harcerskiej i Zuchowej „WATRA 2023”

Kategoria: Informacje Opublikowano: niedziela, 18, czerwiec 2023 Administrator

Po raz kolejny 20 maja 2023 roku odbył się Miedzypowiatowy Festiwal Piosenki Harcerskiej i Zuchowej „WATRA 2023” W Szkole Podstawowej w Goworowie. Była to świetna okazja do tego, aby dzieci i młodzież mogły zaprezentować swoje umiejętności wokalne.

Uczestnicy prezentowali swoje talenty w kilku kategoriach: zuchy zespoły, zuchy soliści, harcerze młodsi zespoły, harcerze soliści.

W kategorii zuchów został wyróżniony zespół z Myszynieckiej Gromady Zuchowej "Wędrowne Skrzaty". Pośród zuchowych solistów wyróżnione zostały Anna Barszcz z 2. Ostrołęckiej Drużyny „Szare Wilczki”, Hanna Nowak z SP w Goworowie i Lena Kaczeńska z Myszynieckiej Gromady Zuchowej "Wędrowne Skrzaty”

I miejsce - Zuzanna Jabłońska z 6 Goworowskiej Gromady Zuchowej "Wędrowne Skrzaty",

II miejsce - Amelia Brejnak z 6 Goworowskiej Gromady Zuchowej Szmaragdowe Liski,

III miejsce - Agata Kosek i Aleksandra Grzelak z 2. Ostrołęckiej Gromady Zuchowej „Szare Wilczki”.

W kategorii harcerzy młodszych wyróżnienie otrzymali Maja Duda i Natalia Zalewska z 7 GDH "Zorza", Gabriela Maliszewska i Amelia Wiśniewska z tej samej drużyny, Agata Mech, Aneta Pacuszka i Natalia Kuśmierczyk, też z 7 GDH "Zorza".

I miejsce - Julia Łodygowska z 12.Różańskiej Drużyny Harcerskiej "Niezłomni",

II miejsce - Julia Sówka z SP w Pasiekach i Julia Krupińska z 14.Ostrołęckiej Drużyny Harcerskiej Spirydion

W kategorii soliści wyróżniono harcerzy starszych z 7 GDH "Zorza" oraz 12 "Różańską Drużynę „Niezłomni",

I miejsce - Julia Łodygowska z 12 Różańskiej Drużyny Harcerskiej "Niezłomni",

II miejsce - Julia Sówka z SP w Pasiekach i Julia Krupińska z 14 Ostrołęckiej Drużyny Harcerskiej Spirydion.

Drużynowa 6 GGZ