„Ja Jestem z wami po wszystkie dni, aż do skończenia świata” (Mt 28,20)

Kategoria: Informacje Opublikowano: środa, 05, kwiecień 2023 Administrator

Wielki Tydzień jest czasem, który naszą uwagę kieruje na  ostatnie dni życia Pana Jezusa i przygotowuje nas do największego święta chrześcijan Zmartwychwstania Pańskiego. W tym szczególnym i ważnym dla nas czasie 3 kwietnia  odbyło się przedstawienie dla zaproszonych gości, nauczycieli, pracowników szkoły i ucz. kl. 4-8.
Treści przedstawione w przedstawieniu „Zanurzeni w Miłosierdziu” pozwoliły zatrzymać się i zastanowić  się nad tym, co uczynił dla nas Jezus Chrystus. Recytacja wierszy, przeczytany fragment Ewangelii,  gra aktorska naszych uczniów oraz muzyczna oprawa przygotowana przez chór szkolny pod kierunkiem p. Beaty Ciepierskiej, dostarczyły wielu przeżyć i wzruszeń.
Serdecznie dziękujemy za piękne zaangażowanie i pracę występującym uczniom i uczennicom kl. 8a, 8b, 8c, 7b i 5a oraz wszystkim, którzy nam pomagali. Panu Adamowi dziękujemy za piękne zdjęcia.

Bogumiła Lewicka-Mróz i ks. Tomasz Czarnowski