Turnieje i sparingi w mini piłkę nożną oraz halową chłopców w kategorii wiekowej U13 oraz U12.

Kategoria: Informacje Opublikowano: wtorek, 20, czerwiec 2023 Administrator

W drugim semestrze w roku szkolnym 2022/2023 odbyły się turnieje oraz sparingi wyjazdowe i miejscowe w mini piłkę nożną oraz halową chłopców.
Pierwszą rywalizacją był Turniej Walentynkowy w piłkę halową zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Goworowie, na który zgłosiło się sześć drużyn z powiatu. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny, które zajęły I i II miejsce.
Następnie odbył się turniej w Czerwinie „ Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w którym rywalizowaliśmy z siedmioma drużynami z powiatu i ostatecznie zajęliśmy III miejsce w półfinale.
Nasi chłopcy z SP Goworowo, brali również udział w sparingach ze Szkołą Podstawową w Różanie oraz Szkołą Podstawową w Lelisie. Spotkania sparingowe uwidoczniły grę indywidualną oraz zespołową każdego z chłopców z SP w Goworowie i dały ogólne rozeznanie w umiejętnościach technicznych i taktycznych naszych piłkarzy.
Wyniki jakie uzyskaliśmy ze sparingów:
1. Piłka halowa:
SP Goworowo – SP Różan 7 – 0
2. Boisko trawiaste:
SP Goworowo – SP Różan 3 – 1
SP Goworowo – SP Lelis 11 – 5
Dziękuję uczniom, którzy brali udział w reprezentowaniu naszej szkoły.

Jarosław Karpiński