Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłkę Nożną Chłopców Klas IV - VI

Kategoria: Informacje Opublikowano: poniedziałek, 02, październik 2023 Administrator

30 września 2023 r. w Szkole Podstawowej w Baranowie odbyły się Powiatowe Zawody w Mini Piłkę Nożną Chłopców rocznika 2011 i młodsi. Do rozgrywek przystąpiło 8 zespołów: SP Wolkowe, SP Goworowo, SP Myszyniec, SP Baranowo, SP Nowa Wieś, SP Łęg Starościński, SP Nasiadki, SP Piski.
Drużyny zostały podzielone na dwie grupy podczas losowania:
Grupa A – Goworowo, Nasiadki, Wolkowe, Piski
Grupa B – Baranowo, Myszyniec, Łęg Starościński, Nowa Wieś

Wyniki naszej grupy po grze każdy z każdym wyglądały następująco:
1. Piski – Goworowo 0 : 11
2. Nasiadki – Wolkowe 3 : 1
3. Goworowo – Wolkowe 9 : 0
4. Piski – Nasiadki 4 : 1
5. Goworowo – Nasiadki 8 : 0
6. Piski – Wolkowe 2 : 4
Jak widać po wynikach nasi chłopcy z SP Goworowo wyszli z grupy na pierwszym miejscu zachowując komplet 9 punktów ze wszystkich rozegranych meczów w swojej grupie i jednocześnie zameldowali się do półfinału na pierwszym miejscu.

Do półfinału zakwalifikowały się następujące szkoły:
1. SP Goworowo
2. SP Wolkowe
1. Nowa Wieś
2. Baranowo
Po rozegranym półfinale, meczu o trzecie miejsce oraz meczu finałowym zespoły uplasował się na następujących miejscach:
I miejsce – SP Baranowo
II miejsce – SP Nowa Wieś
III miejsce – SP Goworowo

Naszą szkołę reprezentowali: Ksawery Dudziec, Mateusz Galarski, Kacper Samoraj, Karol Świąder, Aleksander Witkowski, Jakub Wysocki, Dawid Kordasz, Kornel Ciskowski, Adam Wojtalewski, Oskar Dudziec, Kacper Kaczyński, Alan Zięba.
Bardzo dziękuje chłopcom, którzy dzielnie walczyli i godnie reprezentowali naszą szkołę.

Jarosław Karpiński