Event na warszawskim Torwarze

Kategoria: Informacje Opublikowano: poniedziałek, 30, październik 2023 Administrator

W środę 11 października 2023 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w evencie na warszawskim Torwarze zatytułowanym "Sportowa przygoda z Detektywem Zdrówko". Była to akcja edukacyjna programu Szkolny Klub Sportowy, która została przygotowana przez zespół projektów i zakład żywienia Instytutu Sportu – Państwowego Instytutu Badawczego.
W wydarzeniu wziął udział Minister Sportu i Turystyki Kamil Bortniczuk oraz wspaniali sportowcy tacy jak: Iga Baugmart-Witan, Maria Andrzejczyk, Ilona Zaishliuk, Kuba Stankiewicz, Maciej Serafin, Mariusz Szarawara, Michał Podlaski, Kinga Grzyb, Kinga Jakubowska, Kacper Zahorski i Krystian Zagożdzyn.
SKS- siaki z naszej szkoły świetnie się bawili, brali udział w różnych konkurencjach sportowych. Były konkursy, zdjęcia i autografy. Uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem, a na koniec każdy z nich otrzymał drobny, pamiątkowy upominek.
Wydarzenie koordynował p. Mariusz Rembowski przy współpracy z p. Michałem Burzyńskim i p. Joanną Olszewską.
Po zakończonych zmaganiach sportowych uczniowie obejrzeli film przygodowy „Kompas szkieletora”, a potem zadowoleni wrócili do swoich domów.

Elżbieta Bieniecka