W karnawale same bale

Kategoria: Informacje Opublikowano: czwartek, 10, marzec 2022 Administrator

„W karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara,
strojów pięknych co niemiara.
Niech się bawią duzi, mali
zgromadzeni na tej sali.”

W dniu 28.02.2022 r. w Filii w Szczawinie odbył się bal karnawałowy.
Dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele miesięcy. Tego dnia już od rana pojawiały się kolorowe postacie bohaterów znanych bajek.
Uroczystość rozpoczęła się od powitania wszystkich przez panią kierownik Barbarę Rutkowską. Dzieci z grupy Misie i Biedroneczki zamieniły się w księżniczki, wróżki, policjantów, Spider-mana, tygryska. Pojawiły się również inne postacie z ulubionych bajek, które z wielką ochotą uczestniczyły we wspólnych zabawach i konkursach.
Punktem kulminacyjnym był wybór KRÓLA I KRÓLOWEJ balu. W grupie Misie zostali nimi: Franciszek Iwański i Agata Konarzewska, a w grupie Biedroneczki Bartosz Rabuczewski i Michalina Pazik.
Kiedy czas zabawy dobiegł końca maluchy z żalem opuszczały salę. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom.
Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie słodkiego poczęstunku oraz pięknych strojów.

Wychowawcy