„Z kotem Amadeuszem przez świat wartości i emocji” – zakończenie projektu edukacyjnego

Kategoria: Informacje Opublikowano: poniedziałek, 12, czerwiec 2023 Administrator

Nasza przygoda z Amadeuszem dobiegła końca. Będziemy miło wspominać sympatycznego kotka, który wiele nas nauczył.
Zrealizowaliśmy sześć tematów przewodnich oraz trzy zadania dodatkowe przewidziane w projekcie edukacyjnym. Uczniowie klasy II chętnie uczestniczyli w powyższych działaniach, angażując rodziców oraz społeczność szkolną. Mieliśmy okazję rozwinąć pozytywne cechy naszej osobowości oraz nauczyliśmy się rozmawiać o emocjach, które są dla nas szczególnie trudne. Realizacja projektu pozwoliła dodatkowo wzbogacić wiedzę nauczycieli na temat pomocy psychologiczno – pedagogicznej.
Podsumowaniem naszych działań jest Księga pamiątkowa, do której obejrzenia serdecznie zapraszam.

Prowadząca zajęcia: Barbara Rutkowska