Sportowy Dzień Dziecka

Kategoria: Informacje Opublikowano: sobota, 17, czerwiec 2023 Administrator

Sportowy dzień dziecka w naszej szkole był pełen radości, entuzjazmu i zdrowej rywalizacji. Wszyscy uczniowie i nauczyciele zebrali się na boisku szkolnym, gotowi do udziału w różnorodnych konkurencjach sprawnościowych. Uczniowie zostali podzieleni na drużyny i wspólnie rywalizowali. To był moment, w którym każdy czuł się częścią zespołu i mógł doświadczyć siły współpracy, wzajemnego wsparcia. Wyścigi były pełne ekscytacji i oklasków, a każda drużyna dawała z siebie wszystko, aby zdobyć cenne punkty dla swojej grupy.
Na zakończenie odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów. Każda rywalizująca grupa była doceniona za swoje zaangażowanie, wysiłek i sportowy duch. Dzień ten wzmocnił więzi między uczniami i nauczycielami oraz zachęcił do dalszej aktywności sportowej.

Nauczyciele wychowania fizycznego