Jest jedno takie serce spośród serc wielu tysięcy...

Kategoria: Informacje Opublikowano: środa, 07, czerwiec 2023 Administrator

1 czerwca uczniowie naszej szkoły zaprosili swoje mamy na uroczyste obchody Dnia Matki i Dnia Dziecka.
Przybyłych na uroczystość gości słowami wiersza "Najczerwieńszy kubek" Natalii Usenko i życzeniami przywitała Pani Kierownik Barbara Rutkowska. Dzieci z radością recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki dla swoich mam. Tego dnia na mamy czekało wyjątkowe zadanie: odnalezienie swojego portretu namalowanego przez dziecko.
Kolejną niespodzianką była projekcja filmu pod tytułem "Twoja mama" przygotowanego przez GOKSIR z udziałem naszych uczniów. Życząc wszystkiego, co najpiękniejsze dzieci wręczyły swoim mamom piękne laurki. Życzenia i głośne "Sto lat" przeznaczone było dla tatusiów z okazji zbliżającego się Dnia Ojca. Uwieńczeniem dnia było ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek, poczęstunkiem i zabawami na szkolnym boisku.
Dzieciom, Mamom oraz Tatusiom z okazji ich święta życzymy wszystkiego co najlepsze!

Bogumiła Archacka