Mamy laureata w XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego KRUS.

Kategoria: Informacje Opublikowano: niedziela, 04, czerwiec 2023 Administrator

''Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy'' - pod takim hasłem trwa XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci organizowanego przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Konkurs zorganizowany jest w ramach działań prewencyjnych na rzecz zapobiegania wypadkom przy pracy i rolniczym chorobom zawodowym, a jego celem jest promowanie właściwych zachowań związanych z pracą i zabawą dzieci na terenie gospodarstwa rolnego.
W pierwszym etapie konkursu Placówka Terenowa KRUS w Ostrołęce wyłoniła laureatów na szczeblu powiatowym.
Uczeń klasy I naszej Filii w Szczawinie Antoni Pazik zajął I miejsce w kategorii wiekowej klas 0-III.
25 maja w siedzibie Placówki Terenowej KRUS w Ostrołęce odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Laureaci konkursu otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Oddział Regionalny KRUS w Warszawie oraz Starostwo Powiatowe w Ostrołęce.
Prace laureatów pierwszych miejsc zostały przekazane do kolejnego etapu, do oceny przez Wojewódzką Komisję Konkursową obejmującą teren działania Oddziału Regionalnego KRUS w Warszawie.

Bogumiła Archacka