Witaj, witaj nam, szkoło!

Kategoria: Informacje Opublikowano: środa, 13, wrzesień 2023 Administrator

Po wakacyjnym wypoczynku, szczęśliwi i gotowi do pracy, znowu spotkaliśmy się w murach naszej szkoły.
Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia pani kierownik Barbary Rutkowskiej, która powitała wszystkich zgromadzonych i przedstawiła obowiązujący w nowym roku szkolnym przydział zajęć. Wspólnie z panią dyrektor Barbarą Grabowską pogratulowała również pracownikom, którzy w miesiącu sierpniu zdali egzamin na nauczyciela mianowanego, życząc im powodzenia w dalszej drodze zawodowej.
Po przemówieniach został odśpiewany hymn narodowy i głos zabrały dzieci, które zaprezentowały krótką część artystyczną. Na koniec rozległ się dźwięk dzwonka, który oznajmił wszystkim oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024.
W nowym roku szkolnym życzymy uczniom „by nauka szła jak z płatka, żeby tyle było piątek, ile pszczół na polnych kwiatkach. Żeby pochwał było tyle, ile szyszek w gęstym borze. Żeby w szkole było milej, niż nad rzeką lub nad morzem”.

Agnieszka Podleś