MEN - zaproszenie na konferencję "Zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży. Wspólna praca, najlepsze rozwiązania"

Kategoria: Informacje Opublikowano: piątek, 16, luty 2024 Administrator

Szanowni Państwo,

Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Instytut Badań Edukacyjnych serdecznie zapraszają 28 lutego 2024 r. do udziału on-line w konferencji otwierającej projekt pozakonkursowy realizowany przez Instytut Badań Edukacyjnych pn.: Wspieranie dostępności edukacji dla dzieci i młodzieży..
Konferencja jest realizowana pod tytułem: „Zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży. Wspólna praca, najlepsze rozwiązania”, by podkreślić jeden z priorytetów projektu, jakim jest wspieranie dobrostanu dzieci i młodzieży.
Celem wydarzenia, oprócz przekazania najważniejszych informacji dotyczących projektu, będzie identyfikacja kluczowych działań, które powinny zostać podjęte w obszarze wspierania zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży, w tym sposobów ich realizacji we współpracy międzyinstytucjonalnej oraz międzysektorowej.
Chcemy, aby konferencja była okazją do poznania i połączenia różnych perspektyw i doświadczeń, tak, by stały się one fundamentem dla wypracowania skutecznych rozwiązań na rzecz wsparcia zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży.
Osoby uczestniczące w konferencji będą mogły podzielić się opiniami na czacie.
Zapraszamy do udziału on-line w konferencji pod linkiem:

Elżbieta Neroj
Dyrektor Departamentu Edukacji Włączającej