MUREM ZA POLSKIM MUNDUREM

Kategoria: Informacje Opublikowano: środa, 24, listopad 2021 Administrator

Goworowo, 22.11.2021 r.

Kochani Żołnierze!

Dziękujemy Wam za trud, jaki wkładacie w obronę granic naszej Ojczyzny. Wiemy, że to niełatwa i często niebezpieczna praca, wymagająca od Was wielkiego wysiłku i odwagi. Wiemy to, bo nauczyciele mówią nam jak ważną pełnicie misję. Niech nasze, dziecięce serca dodadzą Wam otuchy i wiary w sens Waszej pracy. Wiemy, że musicie opuścić Swoje Rodziny, by podjąć służbę dla Polski, by nasze rodziny były bezpieczne.

My, społeczność Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Goworowie wraz z lokalnym przedsiębiorcą – Cukiernią - Piekarnią Romanowski chcemy osłodzić Wam gorycz codzienności, z którą musicie się zmagać. Wszyscy mówimy: "Z Kopernikiem murem za polskim mundurem".

W okresie, gdy wszyscy zaczynają myśleć o nadchodzących świętach- czasie wspólnoty i miłości- pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia, by zapanował spokój na granicy, byście mogli wrócić do Waszych najbliższych i z nimi mogli cieszyć się radością Bożego Narodzenia.

Informacje zredagowały

Żanetta Korczakowska, Agnieszka Kosiorek