Logowanie
Informacje ogólne
Organizacja pracy
- Rozkład dzwonków
- Dni wolne
- Terminarz zebrań z rodzicami
- Terminarz zebrań Rady Pedagogicznej
- Regulamin obowiązujący uczniów dojeżdżających do szkoły
- Harmonogram imprez i uroczystości szkolnych
- Szkolny zestaw programów nauczania
- Zestaw programów wychowania przedszkolnego
- Plan pracy 2023/24
- Konsultacje 2023/24
- Dyżury nauczycieli podczas przerw lekcyjnych
Samorząd Uczniowski
Dokumenty i regulaminy
- Statut szkoły
- Ceremoniał szkolny
- Regulamin Rady Pedagogicznej
- Regulamin korzystania z telefonów
- Program wychowawczo - profilaktyczny
- Wewnątrzszkolny system doradztwa zawodowego
- Regulamin korzystania z szafek szkolnych
- Procedury pomocy psychologiczno - pedagogicznej
- Procedury bezpieczeństwa w szkole - COVID 19
- Regulamin sali gimnastycznej
Świetlica szkolna
Zdrowie i profilaktyka
Pomoc psychologiczno - pedagogiczna
Biblioteka
Stołówka szkolna
Archiwum artykułów
- marzec, 2024
- luty, 2024
- styczeń, 2024
- grudzień, 2023
- listopad, 2023
- październik, 2023
- wrzesień, 2023
- sierpień, 2023
- lipiec, 2023
- czerwiec, 2023
- maj, 2023
- kwiecień, 2023
- marzec, 2023
- luty, 2023
- styczeń, 2023
- grudzień, 2022
- listopad, 2022
- październik, 2022
- wrzesień, 2022
- sierpień, 2022
- lipiec, 2022
- czerwiec, 2022
- maj, 2022
- kwiecień, 2022
- marzec, 2022
- luty, 2022
- styczeń, 2022
- grudzień, 2021
- listopad, 2021
- październik, 2021
- wrzesień, 2021
- sierpień, 2021
- lipiec, 2021
- czerwiec, 2021
- maj, 2021
- kwiecień, 2021
Szkolne Zawody w Indywidualnym i Drużynowym Tenisie Stołowym dla Dziewcząt i Chłopców.
25 listopada 2019 r. w Szkole Podstawowej w Goworowie odbyły się Szkolne Zawody w Indywidualnym i Drużynowym Tenisie Stołowym dla Dziewcząt i Chłopców.
W rozgrywkach wzięli udział miłośnicy tenisa stołowego z klas III – VIII. Rozegrano wiele emocjonujących meczów i wyłoniono zwycięzców, którzy będą reprezentować naszą szkołę na szkołę na Gminnych Zawodach:
Klasy IV i młodsi
Dziewczęta:
1. Natalia Dobkowska
2. Natalia Zalewska
3. Wiktoria Struniawska
Chłopcy:
1. Szymon Kordaś
2. Jakub Rutkowski
3. Szymon Gąsior
Klasy V – VI
Dziewczęta:
1. Marzena Podolak
2. Wiktoria Dąbkowska
3. Patrycja Kanclerz
4. Emilia Banul
5. Nadia Ciskowska
Chłopcy:
1. Patryk Subzda
2. Jakub Kruczyk
3. Artur Mateusiak
4. Karol Bochenek
5. Igor Kuśmierczyk
6. Bartek Kot
Klasy VII – VIII
Dziewczęta :
1. Iza Podolak
2. Julia Dymerska
3. Aleksandra Bochenek
4. Aleksandra Dobkowska
5. Angelika Mażewska
6. Weronika Błaszczak
Chłopcy:
1. Kacper Damięcki
2. Mateusz Kowalewski
3. Przemysław Dudziec
4. Jakub Garliński
5. Bartosz Gołębiewski
6. Wiktor Gruz
Dziękujemy zawodnikom, którzy dzielnie walczyli, żeby zakwalifikować się do zawodów wyższego szczebla. Gratulujemy.
Ze sportowym pozdrowieniem
Elżbieta Bieniecka