Dzień Edukacji Narodowej 2019

Kategoria: Informacje Opublikowano: wtorek, 22, październik 2019 Administrator

Dzień Edukacji Narodowej
Słowo miłość- za ich troski,
Słowo wdzięczność- za ich trud.
Dar to skromny, dar uczniowski,
-wyśpiewany z serc jak z nut…


14 października w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.  Nauczycielom i pracownikom podziękowania złożyli dyrektor szkoły oraz zaproszeni goście. Wyróżniający się nauczyciele oraz pracownicy otrzymali nagrody. Wśród zaproszonych gości miło było zobaczyć emerytowanych nauczycieli.
Uczniowie wyrazili swoim nauczycielom wdzięczność za codzienną pracę, troskę i poświęcenie. W dniu ich święta przygotowali dla swoich pedagogów artystyczną ucztę, zabarwioną dużą dawką humoru. Odtworzyli - słowem, gestem, i piosenką – klimat szkolnego życia. Przekazali najlepsze, płynące z serca życzenia, a swoimi występami dostarczyli widowni wielu wrażeń wizualnych i muzycznych.  Samorząd Uczniowski uhonorował wszystkich  pierniczkami w kształcie serca. Przepiękną laurką na tę okoliczność była niewątpliwie piosenka Zbigniewa Wodeckiego „Zacznij od Bacha” w wykonaniu niezwykłego męskiego zespołu. Ogromnym brawom i owacjom na stojąco nie było końca. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mieli okazję usłyszeć tych niezwykle utalentowanych dżentelmenów.
Dziękujemy nauczycielom za okazane nam serce i życzymy im wytrwałości oraz cierpliwości na nasze uczniowskie wybryki.

Aneta Kosek

Odsłony: 59221