Drużyny Energii

Kategoria: Informacje Opublikowano: poniedziałek, 04, marzec 2019 Administrator


Z przyjemnością informuję, że nasza szkoła zakwalifikowała się do etapu sportowego II edycji Drużyny Energii. Każda z zakwalifikowanych szkół otrzyma na start nagrodę gwarantowaną – 40 kompletów strojów sportowych od New Balance. Stroje zostaną wysłane nie później niż do 5 marca, powinny zostać wykorzystane przy nagrywaniu filmów z ćwiczeniami od ambasadorów. Pierwszy etap rywalizacji sportowej potrwa tylko do niedzieli 10 marca.
Zasady
Rywalizacja odbywa się od lutego do czerwca, w pięciu etapach. Każdy etap zawiera po jednej propozycji ćwiczenia od ambasadorów (4 ćwiczenia w każdym etapie). Każdy z uczniów może wykonać dane ćwiczenie tylko raz.
Zadaniem opiekuna jest nagranie ćwiczeń wykonywanych przez uczniów i następnie wgranie ich przez platformę, za co szkoła otrzyma punkty.
O zwycięstwie w każdym z etapów w pierwszej kolejności decyduje kryterium ilościowe – im więcej filmów, tym lepiej. W drugiej kolejności, w przypadku maksymalnej liczby filmów przesłanych przez więcej niż jedną szkołę, decydujące będą zaangażowanie, technika i precyzja wykonywanych zadań.
Nagrody
Najbardziej aktywna szkoła danego etapu wygrywa lekcję WF-u z ambasadorami, w czasie której odbędzie się konkurs sportowy. Zdobyte w nim punkty liczyć się będą w klasyfikacji generalnej i w walce o nagrodę główną, czyli czeki na wyposażenie sali gimnastycznej.
Najlepsze szkoły w rywalizacji miesiąca będą miały szansę na udział w wielkim finale, który odbędzie się w czerwcu na gdańskim Stadionie Energa. Najlepsza szkoła II edycji otrzyma dodatkowo puchar Drużyny Energii, który jest tegoroczną nowością w projekcie.

Ze sportowym pozdrowieniem
Dorota Ciskowska

Odsłony: 2049