Powiatowe Zawody w Drużynowym Tenisie Stołowym

Kategoria: Informacje Opublikowano: wtorek, 23, kwiecień 2024 Administrator

20 kwietnia 2024 r. odbyły się w Szkole Podstawowej w Goworowie Powiatowe Zawody w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców klas V – VI oraz klas VII – VIII.
Do rywalizacji sportowej zgłosili się uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Czerwina, Łęgu Starościńskiego, Nasiadek i Goworowa.
Zawody rozpoczęto o godzinie 10:00. Przywitano wszystkich zawodników i ich opiekunów. Następnie zawodnicy przystąpili do indywidualnych rozgrywek i podwójnych gier. Była zacięta walka o każdy zdobyty punkt.
Po skończonej rywalizacji ogłoszono wyniki i wręczono zawodnikom puchary oraz medale. Nasi uczniowie zdobyli:
Klasy V – VI
II miejsce – dziewczęta
III miejsce – chłopcy
Klasy VII – VIII
I miejsce – dziewczęta
III miejsce – chłopcy
Awans do zawodów międzypowiatowych, które odbędą się 28 kwietnia 2024r. w Szkole Podstawowej nr. 3 w Ostrołęce zakwalifikowały się dwa zespoły dziewcząt z klasy V i VIII.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Elżbieta Bieniecka