Mistrzostwa Powiatu w Piłkę Siatkową Dziewcząt i Chłopców

Kategoria: Informacje Opublikowano: poniedziałek, 22, kwiecień 2024 Administrator

6 kwietnia w Szkole Podstawowej w Czerwinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłkę siatkową dla dziewcząt (zespoły czwórkowe) organizowane przez Szkolny Związek Sportowy. Nasze zawodniczki zajęły III miejsce.
I miejsce – SP Czerwin
II miejsce – SP Rzekuń
III miejsce – SP Goworowo
IV miejsce – SP Myszyniec

13 kwietnia w hali Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłkę siatkową chłopców (zespoły czwórkowe) organizowane przez Szkolny Związek Sportowy. Najlepsi okazali się gracze z SP Goworowa, którzy pokonali reprezentację z Czerwina i Myszyńca.
I miejsce – SP Goworowo
II miejsce – SP Czerwin
III miejsce – SP Myszyniec

Mistrzowie z Goworowa awansowali do kolejnej fazy międzypowiatowej, które odbyły się 17 kwietnia w Wyszkowie- zajmując IV miejsce.

17 kwietnia w Szkole Podstawowej w Czerwinie odbyły się Mistrzostwa Powiatowe klas VII – VIII w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłkę siatkową chłopców. Zespół z Goworowa zajął I miejsce i tym samym awansował na szczebel międzypowiatowy, który odbędzie się 24 kwietnia w Wyszkowie.
I miejsce – SP Goworowo
II miejsce – SP Czerwin