Teatrzyk „Figle Pana Bałagana”

Kategoria: Informacje Opublikowano: czwartek, 18, kwiecień 2024 Administrator

Dzisiaj obejrzeliśmy przedstawienie „Figle Pana Bałagana” w wykonaniu artystów Teatru Profilaktycznego Edukacja i Animacja „Magik” z Białegostoku. Był to spektakl o tym , skąd się bierze bałagan i nieporządek wokół nas. Pan Michałek, Skarpeta, Miś i Królowa Bałaganu rozśmieszali nas i bawili, ale przede wszystkim przypominali  o zasadach przestrzegania porządku  i czystości.  Dzieci szybko doszły do wniosku, że lepiej nam się pracuje, bawi i uczy , gdy jest czysto w pokoju, w sali przedszkolnej lub w najbliższym otoczeniu. Należy też uważać, by nie ulec złym mocom „Królowej Bałaganu”.

Barbara Rutkowska