Biwak klas czwartych

Kategoria: Informacje Opublikowano: poniedziałek, 12, czerwiec 2023 Administrator

Biwak rozpoczął się wcześnie rano, kiedy wszyscy uczestnicy zebrali się przed szkołą. Wyposażeni w plecaki, przekąski i dobry nastrój, wyruszyli w długą pieszą podróż. Trasa prowadziła przez malownicze tereny wiejskie, lasy i pola, co dawało uczniom okazję do cieszenia się pięknem przyrody i rozwijania zdolności orientacyjnych. Piesza wędrówka była pełen radości i entuzjazmu, a uczniowie wspierali się nawzajem, motywując się do dalszego pokonywania kolejnych kilometrów. Po dotarciu do Ośrodka Edukacji Regionalnej w Lipiance, wszyscy udali się na zasłużony odpoczynek. Wieczorem odbyło się wspólne ognisko, na które przybyli również rodzice, tworząc atmosferę pełną radości, wspomnień i wzajemnego wsparcia. Po wieczornych atrakcjach, był czas na nocleg, który był nie tylko okazją do zacieśnienia więzi między uczniami, ale również do samodzielności i rozwijania umiejętności organizacyjnych. Następnego dnia wróciliśmy  do szkoły pełni wrażeń i niezapomnianych wspomnień, a także planów gdzie wyruszymy we wrześniu. Dziękujemy Pani Beacie za pomoc przy organizacji i opiekę nad naszymi wychowankami.

Wychowawcy