Kategoria: Informacje Opublikowano: środa, 01, grudzień 2021 Administrator

18 listopada 2021 r. uczniowie naszej szkoły z klas VII-VIII wraz z opiekunami: E. Bieniecką, A. Dąbrowskim, E. Lubiak i A. Dąbrowską udali się na wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego. Nowoczesne, multimedialne muzeum, zrobiło na nas duże wrażenie, dostarczyło wielu wspaniałych przeżyć i stanowiło wspaniałą żywą lekcję historii. Kolejny etap naszej wycieczki to posiłek w BLU CITY i obejrzenie filmu pt. „Nie czas umierać” w kinie Helios w Sali Dream- niezwykle komfortowej przestrzeni wyróżniającej się nowoczesnym designem, wyposażonym w szerokie i komfortowe fotele. Na koniec byliśmy w centrum rozrywki „Stacja Grawitacja”, w którym czas szybko upłynął na trampolinach, zjeżdżalniach i innych atrakcjach. Zmęczeni ale pełni wrażeń i nadziei na kolejny wspólny wyjazd wróciliśmy do Goworowa.

Opiekunowie