DZIEŃ DZIECKA I SPORTU SZKOLNEGO / IV FESTIWAL NAUKI

Kategoria: Informacje Opublikowano: poniedziałek, 31, maj 2021 Administrator

1 CZERWCA 2021 r.
Harmonogram dnia:
7:10 – 8:30 – przywozy dzieci i uczniów według harmonogramu obowiązującego od 2 września 2020 r. (zapewniona opieka dyżurujących nauczycieli).
8:30 – 9:00 – spotkania poszczególnych oddziałów i klas z Wychowawcami w salach lekcyjnych. Koła zainteresowań przygotowują wystawę swojej rocznej działalności w postaci prezentacji plakatowej (klasy IV-VIII hol na parterze budynku byłego gimnazjum).
9:00 – 9:10 – zbiórka uczniów i nauczycieli na boisku piłkarskim: klasy I-VIII (w przypadku niesprzyjających warunków pogodowych w sali gimnastycznej).
9:10 – wytypowanie reprezentacji z klas IV–VIII (5 dziewcząt i 5 chłopców). Rozpoczęcie współzawodnictwa klasowego.
9:15 – 11:15 – przeprowadzenie rywalizacji sportowej (gry i zabawy).
11:15 – 11:30 – podsumowanie wyników, wręczenie nagród (słodkiej niespodzianki od Rady Rodziców).
11:40 – odwozy dzieci i uczniów według harmonogramu zaplanowanego na 1 czerwca 2021 r. (patrz załącznik).

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY I ŻYCZYMY WIELU POZYTYWNYCH WRAŻEŃ!
UWAGA! Nauczyciele wychowania fizycznego organizują i przeprowadzają rozgrywki sportowe. Pozostali nauczyciele i wychowawcy klas towarzyszą uczniom, sprawując nad nimi opiekę w trakcie współzawodnictwa na obiekcie sportowym.

Dyrektor SP im. M. Kopernika w Goworowie
mgr Jacek Dobrzyński

Odwozy dzieci i uczniów z oddziałów 0 i klas I-VIII SP w Goworowie - obowiązują w dniu 01.06.2021 r.