Kategoria: Informacje Opublikowano: piątek, 14, maj 2021 Administrator

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie!!!

W nawiązaniu do rozporządzenia MEiN z 29 kwietnia 2021 r. W sprawie wprowadzanych zmian, dotyczących powrotu uczniów klas IV-VIII do nauczania stacjonarnego w systemie hybrydowym, od poniedziałku 17 maja do piątku 21 maja bieżącego roku, Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Goworowie przywraca stacjonarną działalność w zakresie funkcjonowania klas IV, V i VIII* oraz kontynuacji zdalnego nauczania w klasach VI i VII. Jesteśmy przygotowani na przyjęcie uczniów oraz służymy wsparciem. Proszę śledzić komunikaty i ogłoszenia publikowane na szkolnej stronie internetowej. Zachęcam również do kontaktu telefonicznego, mailowego z wychowawcami oraz dyrekcją szkoły.

Z szacunkiem i radością Dyrektor SP im. M. Kopernika w Goworowie
mgr Jacek Dobrzyński

* uwaga!!!: Proszę zapoznać się z aktualizacją harmonogramu przywozów i odwozów dzieci i uczniów, przydziałem sal lekcyjnych dla klas I, II, III, IV, V i VIII, harmonogramem dzwonków oraz przerw obiadowych dla poszczególnych grup. Stołówka i świetlica szkolna funkcjonują bez zmian i są przygotowane na powrót uczniów z klas IV-VIII w systemie hybrydowym!

Rozporządzenie MEiN z 29 kwietnia 2021 r.

Harmonogram zajęć hybrydowych dla klas IV-VIII w SP w Goworowie w okresie 17-28.05.2021 r.

Wytyczne MEiN, MZ i GIS dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych - aktualizacja z 17.05.2021 r.

Harmonogram dzwonków w roku szkolnym 2020-2021 - klasy IV, V i VIII - obowiązuje od 17.05.2021 r.

Grupy żywieniowe na stołówce szkolnej od 17.05.2021 r.

Przywozy dzieci i uczniów do SP w Goworowie - obowiązują od 17.05.2021 r.

Odwozy dzieci i uczniów z oddziałów 0 i klas I-VIII SP w Goworowie po korekcie - obowiązują od 17.05.2021 r.