"W karnawale same bale".

Kategoria: Informacje Opublikowano: niedziela, 21, luty 2021 Administrator

„W karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara,
strojów pięknych co niemiara.
Niech się bawią duzi, mali
zgromadzeni na tej sali.

16.02.2021r w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Goworowie - Filia w Szczawinie odbył się bal karnawałowy.
Dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele miesięcy. Uroczystość rozpoczął się od powitania wszystkich przez panią kierownik Barbarę Rutkowską.
Dzieci z grupy Misie zamieniły się w księżniczki, wróżki, policjantów, Spider-mana, tygryska, pojawiły się również postacie z ulubionych bajek. Z wielką ochotą uczestniczyły we wspólnych zabawach i konkursach.
Największy zachwyt wywarł na dzieciach pokaz KLAUNA DYZIA, który wykonywał magiczne sztuczki.
Punktem kulminacyjnym był wybór KRÓLA I KRÓLOWEJ balu. Zostali nimi Franciszek Miłek i Iga Dziełak.
Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom.

Katarzyna Gałązka

Dzieci z grupy "Biedroneczki" wcieliły się w różne postacie bajkowe. Nie zabrakło królewny, wróżki, pszczółki, batmanów, rycerzy czy strażaków. Podczas zabawy karnawałowej wybraliśmy królową oraz króla balu. Królową została Amelia Gęsich, a królem Dawid Bednarczyk. Dzieci świetnie się bawiły przy dźwiękach znanych im piosenek. Uczestniczyły również w zabawach z balonami i nie tylko, w których wszyscy chętnie wzięli udział.
Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów balowych. Kolejny bal karnawałowy już za rok!!!

Natalia Zięba

Odsłony: 19515