Dzień Dziwnych Fryzur

Kategoria: Informacje Opublikowano: środa, 17, luty 2021 Administrator

Szczawin, 16 lutego 2021r.
Karnawał to oczywiście czas zimowych zabaw i balów maskowych, rozpoczynający się w Trzech Króli i trwający do wtorku poprzedzającego Środę Popielcową.
Chcąc zaakcentować ostatni dzień karnawału w naszej szkole zorganizowany został Dzień Dziwnych Fryzur. Uczniowie bardzo chętnie wzięli udział w zabawie. Pomysły na karnawałowe fryzury przeszły wszelkie oczekiwania.
Dziś można było minąć na korytarzu szkolnym uczniów o kolorowych włosach, w kapeluszach albo innych nakryciach głowy. Niektórzy mieli swoje naturalne włosy uczesane w nietypowe palmy, kitki i warkocze, inni zaś dopięli sobie sztuczne warkocze lub wstążki.
Oryginalne pomysły zostały nagrodzone drobnymi upominkami.
Wśród dziewczynek zwyciężyła fryzura Laurki Bednarczyk, a wśród chłopców Kacperka Samoraja. Nagrodę publiczności otrzymała Zuzia Gałązka i Kacperek Samoraj.
Było dużo, dużo radości!

Barbara Rutkowska