Dzień Edukacji Narodowej - Filia Szczawin

Kategoria: Informacje Opublikowano: wtorek, 03, listopad 2020 Administrator

„Nauczyciel to ktoś, kto widzi w każdym dziecku wyjątkową osobę”

Barbara Cage

Nauczyciel jest dla dziecka autorytetem, przewodnikiem, a szkoła to drugi dom każdego ucznia. Dzień Edukacji Narodowej to szczególny dzień, w którym podkreślamy wiodącą rolę nauczycieli w zapewnieniu najwyższej jakości edukacji. To święto wszystkich pracowników oświaty.

14 października w naszej szkole odbyła się uroczystość, na którą zostali zaproszeni goście: Radny Pan Jakub Podleś, przedstawiciele Rady Rodziców. Obecni byli: Pan Dyrektor Jacek Dobrzyński, nauczyciele, pracownicy obsługi, uczniowie oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych.

Na początku Pani Kierownik powitała zebranych, następnie podziękowała wszystkim pracownikom szkoły za trud włożony w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń. Do życzeń przyłączyli się zaproszeni goście. Pan Dyrektor wręczył nagrody wyróżniającym się nauczycielom oraz pracownikom szkoły.

Dzieci w wierszach i piosenkach wyraziły najlepsze, płynące z serca podziękowania swoim nauczycielom.

Na zakończenie uroczystości wszyscy spotkali się przy filiżance ciepłej herbaty i słodkim torcie - upominku od rodziców.

Składamy wszystkim serdeczne życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Barbara Rutkowska, Katarzyna Gałązka, Natalia Zięba