Nauczanie domowe klasa 2b

Kategoria: Informacje Opublikowano: środa, 18, marzec 2020 Administrator

Edukacja wczesnoszkolna

Dzień dobry.
Znów zwracam się do Was drodzy Rodzice, abyście dopilnowali, by Wasze pociechy się nie nudziły i popracowały trochę samodzielnie w domu.
W tym tygodniu będziemy realizować projekt 22 pt. Najlepiej w domu. Proszę, żeby dzieci przeczytały czytankę Głowa rodziny s.16-18 i Przysłowia...s.19, spróbowały odpowiedzieć ustnie na pytania pod tekstem i wykonały w ćwiczeniu polecenia od s.28-35 (po jednej stronie każdego dnia).
Z przyrody mamy wiosenne zmiany w przyrodzie - Podręcznik matematyczno - przyrodniczy s.18-19, Ćwiczenie s.18, natomiast z matematyki obliczenia związane z termometrem: Podr.s. 20, Ćwicz.s. 19 oraz mnożenie przez 6 i 7, 0 i 1 oraz 8 i 9 w zakresie 30. Zadania znajdziecie w Podr. s.20-21, a w Ćwicz.s.20-21. Dla chętnych zadania dodatkowe na dole strony. Uczymy się też tabliczki mnożenia w zakresie 30. Mogą dzieci ćwiczyć tabliczkę w zeszytach.
To tyle na ten tydzień. Dacie radę.
K. Zacharek