Nauczanie domowe klasa 1b

Kategoria: Informacje Opublikowano: wtorek, 17, marzec 2020 Administrator

Edukacja wczesnoszkolna

Drodzy Rodzice!
Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej nasza placówka od poniedziałku 16 marca  zostaje zamknięta. Nie oznacza to jednak, że jest to czas wolny zarówno dla nauczycieli jak i dzieci. Będę informowała Państwa przez dziennik Librus w jaki sposób  dziecko ma pracować w domu.  Proszę codziennie  logować się na platformie Librus i odczytywać wiadomości.  Bardzo proszę również o zatrzymanie dzieci w domu i ścisłe przestrzeganie zaleceń epidemiologicznych.

Pozdrawiam K. Chilicka

Język angielski

klasa 1b Proszę poćwiczyć słownictwo związane z jedzeniem do sprawdzianu z rozdziału 4. W załączeniu przesyłam test powtórzeniowy. Można również wykorzystać stronę internetową do nauki i powtórzeń  poznanego słownictwa i gramatyki.