Badanie fenomenu popularności piłki nożnej - projekt stypendialny Mateusza Kozłowskiego.

Kategoria: Informacje Opublikowano: piątek, 27, lipiec 2018 Administrator

Nazywam się Mateusz i jestem uczniem kl III gimnazjum. W roku szkolnym 2017/18 brałem udział w projekcie "Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych - najlepsza inwestycja w człowieka w roku szkolnym 2017/2018" pod opieką pani Anety Kosek. Chciałbym krótko przedstawić moje działania podjęte w ramach tego stypendium.
W listopadzie 2017 r. przeprowadziłem ankietę na temat popularności piłki nożnej wśród klas III, a jej wyniki przedstawiłem w szkolnej audycji radiowej w języku angielskim przez szkolny radiowęzeł.
Link
Na przełomie grudnia i stycznia 2017/2018 r. przeprowadziłem wywiad z nauczycielem wychowania fizycznego, a wyniki tego wywiadu przedstawiłem w formie prezentacji dla klasy III D.
Link
W lutym oraz marcu 2018 r. wykonałem prezentację multimedialną pt: "Piłka nożna - fenomen w świecie sportu" i przedstawiłem ją uczniom kl. III D w języku angielskim.
Link
W kwietniu wykonałem prostą instrukcję dla dziewcząt i zaprezentowałem ją koleżankom z klasy podczas jednej z przerw.
Link
W maju nagrałem film pt: "Jeden dzień z życia piłkarza w naszej szkole" w języku angielskim.
Link
Podczas realizacji projektu stypendialnego nauczyłem się i poszerzyłem swoją wiedzę na temat piłki nożnej oraz udoskonaliłem swój język angielski.

Mateusz Kozłowski