Poznanie preferencji muzycznych uczniów – projekt stypendialny Sebastiana Kraska

Kategoria: Informacje Opublikowano: piątek, 27, lipiec 2018 Administrator

Nazywam się Sebastian i jestem uczniem klasy II gimnazjum. W roku szkolnym 2017/18 brałem udział w projekcie „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych- najlepsza inwestycja w człowieka w roku szkolnym 2017/2018” pod opieką pani Anety Kosek. Chciałbym przedstawić w skrócie wszystkie moje działania podjęte w ramach tego stypendium.
We wrześniu oraz październiku ubiegłego roku zająłem się określeniem tematu projektu i zbieraniem informacji potrzebnych do jego realizacji. W listopadzie przeprowadziłem ankietę na temat preferencji muzycznych uczniów klas II.
Link do prezentacji
W grudniu wyjechałem do Teatru Muzycznego Roma w Warszawie na spektakl po czym przygotowałem recenzję i zaprezentowałem uczniom klas IIC/D.
Link do recenzji
W styczniu podsumowałem wcześniej zebrany materiał i przedstawiłem w szkolnym radiowęźle listę przebojów.
Lista przebojów
W lutym i marcu opracowałem prezentację multimedialną pt. „Wpływ muzyki na styl życia nastolatków” i przedstawiłem na forum uczniów klasy IID.
Link do prezentacji
W kwietniu i maju wykonałem miniksiążkę z wybranymi zespołami. Zaprezentowałem pracę na holu szkoły.
Link do książki
Podczas realizacji projektu stypendialnego nauczyłem się wielu ciekawych i związanych z muzyką ciekawostek oraz poszerzyłem swoje słownictwo w języku angielskim.

Sebastian Kraska