VI Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły

Kategoria: Informacje Opublikowano: poniedziałek, 16, kwiecień 2018 Administrator

„Każdy człowiek, choćby najuboższy, jest stworzony na obraz i podobieństwo Boże i nic nie może pozbawić go tej godności”  (Św. Jan Paweł II)
6 kwietnia 2018 r. uczniowie gimnazjum: Emilia Korzeniak (kl. IIIC), Klaudia Brejnak (kl. IIID) i Cezary Miłek (kl. II A) wzięli udział w finale (etap międzyszkolny) VI Konkursu Wiedzy o Patronie Szkoły „Św. Jan Paweł II wielki obrońca godności ludzkiej”, zorganizowanym przez Radę Pedagogiczną i Radę Rodziców przy Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Różanie.
Nasi uczniowie godnie reprezentowali szkołę, wykazując się wysokim poziomem wiedzy i zajmując trzecie miejsce: Emilia Korzeniak i czwarte: Klaudia Brejnak. Uczniów do konkursu na tym etapie przygotowała katechetka: Bogumiła Lewicka-Mróz.
Bogumiła Lewicka-Mróz