Nasze spotkanie z Mikołajem w „Urwisie”

Kategoria: Informacje Opublikowano: środa, 07, grudzień 2022 Administrator

Mikołajki to ulubione święto wszystkich dzieci. Wręczanie prezentów 6 grudnia jest związane z opowieścią , która istnieje już od X wieku. Jest to średniowieczna historia życia biskupa z Miry, który w tym dniu wręczał dzieciom prezenty oraz dbał o najbardziej potrzebujących.
My, na spotkanie z Mikołajem pojechaliśmy do Sali Zabaw „Urwis” w Ostrołęce.
Na początku w bawialni czekały na dzieci różne atrakcje: baseny z piłkami, labirynty, pomosty, samochody, piłkarzyki, bilard, armatki pneumatyczne, labirynty, PS4 z goglami VR oraz mega klocki.
Po wspaniałej zabawie nastąpiło spotkanie z Mikołajem. Dzieci śpiewały dla niego piosenki, a następnie wszyscy dostali prezenty. Mikołaj dziękował za odwiedziny
i świąteczne życzenia.
Pobyt w sali zabaw dostarczył nam wiele radości i był wspaniałą mikołajkową przygodą.

Barbara Rutkowska