„Słowo miłość – za ich troski . Słowo wdzięczność – za ich trud”

Kategoria: Informacje Opublikowano: sobota, 22, październik 2022 Administrator

13 października 2022 roku w Filii w Szczawinie obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji cała społeczność szkoły wzięła udział w uroczystej akademii. Uczniowie podziękowali nauczycielom za ich pracę i troskę okazywaną każdego dnia. Zaprezentowane wiersze i piosenki sprawiły, że na twarzach zebranych gości, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców pojawiły się uśmiechy.
Pani kierownik złożyła życzenia oraz wręczyła kwiaty wszystkim pracownikom szkoły. Pani Dyrektor – Barbara Grabowska oraz Pan Wójt -Piotr Kosiorek skierowali w stronę pracowników szkoły słowa uznania za wysiłek i poświęcenie w realizację procesu kształcenia i wychowania młodego pokolenia.
Dzień Edukacji Narodowej to szczególny dzień, w którym podkreślamy wiodącą rolę nauczycieli w zapewnieniu najwyższej jakości edukacji. Tradycją naszej szkoły w tym dniu jest ślubowanie i pasowanie pierwszoklasistów.

Katarzyna Gałązka, Bogumiła Archacka