Filtr

Nauka grania w tenisa

Urząd gminy Goworowo zaprasza na zajęcia szkoleniowe, które organizuje wraz z Ostrołęckim Stowarzyszeniem Tenisowym i Starostwem Powiatowym w Ostrołęce.
Zajęcia odbędą się w dniach 1-4 sierpnia (od wtorku do piątku),
w godz. 09:00-11:00 na terenie boiska Orlik
przy szkole podstawowej w Goworowie
Zgłoszenia przyjmowane są SMS (imię + nazwisko + wiek + gmina) na numer 517111212.
Organizatorzy zapewniają sprzęt tenisowy.
Uczestnictwo wyłącznie w stroju i obuwiu sportowym.
Zapraszamy również dzieci przebywające na wakacjach na naszym terenie.

Do zobaczenia na Orliku.

ZAPYTANIE OFERTOWE

Goworowo, dn. 2022.07.18

Szkoła Podstawowa
im. M. Kopernika w Goworowie
Goworówek 43a
07-440 Goworowo

ZAPYTANIE OFERTOWE

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Goworowie zaprasza do składania ofert cenowych na naprawę i konserwację urządzeń i nawierzchni na placu zabaw przy Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Goworowie.

Zakres zamówienia:

  1. Mycie nawierzchni poliuretanowej
  2. Naprawa ubytków i łączeń nawierzchni.
  3. Impregnacja nawierzchni.
  4. Konserwacja elementów drewnianych urządzeń zabawowych (wymiana siedziska i wypełnienia kierownicy karuzeli, wymiana spróchniałych podestów i pojedynczych desek w dużym zestawie zabawowym i zjeżdżalni).

Kolejność wykonywania czynności ujętych w zakresie zamówienia zostanie uzgodniona z Wykonawcą przed przystąpieniem do realizacji zadania.

 

Termin realizacji zamówienia: do 31 sierpnia 2022 r.

 

Sposób przygotowania oferty: ofertę z podaniem nazwy i adresu podmiotu składającego ofertę oraz ceny całkowitej brutto zamówienia należy złożyć do dnia 20 sierpnia 2022 roku do godziny 10:00.

Rozliczenie usługi nastąpi na podstawie faktury, sporządzonej po podpisaniu protokołu odbioru końcowego. Termin płatności faktury - 14 dni.

 

Sposób złożenia: drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zmiana treści zapytania ofertowego: Zamawiający nie dopuszcza złożenia oferty dla wybranych przez Oferenta elementów zapytania ofertowego, przedstawionych w załączniku.

 

 

Dyrektor szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Goworowie

Barbara Grabowska

RZĄDOWY PROGRM, „DOBRY START” 300 +

Szanowni Państwo, w imieniu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Płocku informujemy, że od 1 lipca 2021 roku jest realizowany rządowy program „Dobry Start” 300+, który wspiera wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny.
Informacje na temat programu oraz materiały do pobrania i instrukcje jak złożyć wniosek znajdują się na stronie internetowej www.zus.pl pod adresem Program Dobry Start-ZUS.

Pozdrawiam
Karolina Zacharek

Harmonogram dyżurów animatora na Orliku - lipiec 2021 r.

OGŁOSZENIE

DRODZY ABSOLWENCI! SZANOWNI PAŃSTWO!

W DNIACH 31 LIPCA 2020 r. (po godz. 13.00) ORAZ 3 SIERPNIA 2020 r. (od godz. 8.00) NA PARTERZE BUDYNKU PO BYŁYM GIMNAZJUM BĘDĄ WYDAWANE ZAŚWIADCZENIA Z EGZAMINU 8-KLASISTY Z ZACHOWANIEM REŻIMU SANITARNEGO (OBOWIĄZEK ZAKRYCIA UST I NOSA, DEZYNFEKCJA DŁONI ORAZ ZACHOWANIE DYSTANSU SPOŁECZNEGO).

Z POWAŻANIEM
Dyrektor SP im. M. Kopernika w Goworowie
mgr Jacek Dobrzyński

Informacja o ogłoszeniu wyników E8

Projekt stypendialny uczennicy klasy 7a Marii Wieczorek

Projekt zrealizowany w ramach Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka.

London - a centre of British history and culture.

Informacja dotycząca funkcjonowania kompleksu sportowego "Orlik"

Minął kolejny rok szkolny…


Rok szkolny 2019/2020 był wyjątkowy, inny niż wszystkie. Poczucie zagrożenia spowodowane epidemią koronawirusa, zawieszenie zajęć, nauczanie zdalne skłoniło nas do refleksji i przemyśleń.
Pragniemy podziękować naszym uczniom i przedszkolakom za siłę i zaangażowanie, za to, że potrafili odnaleźć się w nowej rzeczywistości szkolnej. Szczególnie słowa wdzięczności kierujemy w stronę Rodziców, którzy wspierali nas w działaniach mających na celu rozwój szkoły. Dziękujemy za wytrwałość i dążenie do wspólnego celu.
Życzymy wszystkim wspaniałego wypoczynku i relaksu podczas tegorocznych wakacji.

Kierownik, nauczyciele Filii w Szczawinie

Mamy laureatów w konkursie „Bezpiecznie na wsi …”


W ramach działań popularyzujących wiedzę na temat zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zorganizowała X edycję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz”. Wzięli w nim udział uczniowie z Filii w Szczawinie.
Komisja konkursowa złożona z przedstawicieli PT KRUS w Ostrołęce i Starostwa Powiatowego w Ostrołęce oraz plastyka z OCK wyłoniła laureatów spośród 106 uczestników . Wśród nich znaleźli się nasi wychowankowie:
• Szymon Piotr Walczak – III miejsce ( PT KRUS, Starostwo Powiatowe w Ostrołęce)
• Antoni Robert Podleś - wyróżnienie (Starostwo Powiatowe w Ostrołęce)
24 czerwca 2020 r. naszą szkołę odwiedził pracownik KRUS-u, który wręczył nagrody wyróżnionym laureatom.

Opiekunowie laureatów

Najciekawsze statystyki o naszej szkole

Jestem uczennicą klasy ósmej i jakiś czas temu w związku z moim projektem stypendialnym przeprowadziłam wśród uczniów i nauczycieli naszej szkoły ankietę , z której dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy.
Statystyczny uczeń naszej szkoły ma brązowe włosy średniej długości, niebieskie oczy, nie nosi okularów i jest praworęczny. Nie lubi czytać książek, ale lubi oglądać horrory i komedie. Najbardziej lubi kolor czarny, uprawia siatkówkę lub piłkę nożną, a najchętniej je truskawki. Do szkoły ma nie więcej niż 5 km, ale najczęściej dojeżdża autobusem. Wakacje najchętniej spędziłby nad morzem. Raz w tygodniu uczęszcza na zajęcia dodatkowe. Lubi obiady ze szkolnej stołówki.
Statystyczny nauczyciel naszej szkoły ma niebieskie oczy, nie nosi okularów i pisze prawą ręką. Najchętniej odpoczywa na morzem czytając książki lub oglądając komedie albo filmy przygodowe, jego ulubionym kolorem jest niebieski, a z owoców najbardziej lubi truskawki. Większość ankietowanych nauczycieli pracuje w szkole ponad 30 lat i uważa, że jego zawód jest trudny.
Mam nadzieję, że wyniki mojej ankiety dotyczące statystycznego ucznia i nauczyciela naszej szkoły zainteresują czytelnika.

Aleksandra Mateusiak

Badanie fenomenu popularności piłki nożnej - projekt stypendialny Mateusza Kozłowskiego.


Nazywam się Mateusz i jestem uczniem kl III gimnazjum. W roku szkolnym 2017/18 brałem udział w projekcie "Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych - najlepsza inwestycja w człowieka w roku szkolnym 2017/2018" pod opieką pani Anety Kosek. Chciałbym krótko przedstawić moje działania podjęte w ramach tego stypendium.
W listopadzie 2017 r. przeprowadziłem ankietę na temat popularności piłki nożnej wśród klas III, a jej wyniki przedstawiłem w szkolnej audycji radiowej w języku angielskim przez szkolny radiowęzeł.
Link
Na przełomie grudnia i stycznia 2017/2018 r. przeprowadziłem wywiad z nauczycielem wychowania fizycznego, a wyniki tego wywiadu przedstawiłem w formie prezentacji dla klasy III D.
Link
W lutym oraz marcu 2018 r. wykonałem prezentację multimedialną pt: "Piłka nożna - fenomen w świecie sportu" i przedstawiłem ją uczniom kl. III D w języku angielskim.
Link
W kwietniu wykonałem prostą instrukcję dla dziewcząt i zaprezentowałem ją koleżankom z klasy podczas jednej z przerw.
Link
W maju nagrałem film pt: "Jeden dzień z życia piłkarza w naszej szkole" w języku angielskim.
Link
Podczas realizacji projektu stypendialnego nauczyłem się i poszerzyłem swoją wiedzę na temat piłki nożnej oraz udoskonaliłem swój język angielski.

Mateusz Kozłowski

Poznanie preferencji muzycznych uczniów – projekt stypendialny Sebastiana Kraska


Nazywam się Sebastian i jestem uczniem klasy II gimnazjum. W roku szkolnym 2017/18 brałem udział w projekcie „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych- najlepsza inwestycja w człowieka w roku szkolnym 2017/2018” pod opieką pani Anety Kosek. Chciałbym przedstawić w skrócie wszystkie moje działania podjęte w ramach tego stypendium.
We wrześniu oraz październiku ubiegłego roku zająłem się określeniem tematu projektu i zbieraniem informacji potrzebnych do jego realizacji. W listopadzie przeprowadziłem ankietę na temat preferencji muzycznych uczniów klas II.
Link do prezentacji
W grudniu wyjechałem do Teatru Muzycznego Roma w Warszawie na spektakl po czym przygotowałem recenzję i zaprezentowałem uczniom klas IIC/D.
Link do recenzji
W styczniu podsumowałem wcześniej zebrany materiał i przedstawiłem w szkolnym radiowęźle listę przebojów.
Lista przebojów
W lutym i marcu opracowałem prezentację multimedialną pt. „Wpływ muzyki na styl życia nastolatków” i przedstawiłem na forum uczniów klasy IID.
Link do prezentacji
W kwietniu i maju wykonałem miniksiążkę z wybranymi zespołami. Zaprezentowałem pracę na holu szkoły.
Link do książki
Podczas realizacji projektu stypendialnego nauczyłem się wielu ciekawych i związanych z muzyką ciekawostek oraz poszerzyłem swoje słownictwo w języku angielskim.

Sebastian Kraska