„Odmawiajcie zawsze różaniec. I odmawiajcie go tak często jak tylko możecie” (św. Jan Paweł II)

Kategoria: Wydarzenia Opublikowano: poniedziałek, 16, październik 2017 Administrator

Październik to miesiąc szczególny ponieważ gromadzi ludzi na modlitwie różańcowej. W naszym kościele parafialnym także zbierają się dorośli, dzieci i młodzież, aby rozważać wydarzenia z życia Jezusa i Maryi. Dzieci i młodzież włączają się czynnie, odmawiając „Pozdrowienie Anielskie” pod czujnym okiem pań katechetek.
Ks. Andrzej Czyżewski ogłosił konkurs różańcowy. Poszczególne klasy za udział w nabożeństwie otrzymują elementy puzzli, które później utworzą obraz.
13 października odbędzie się jak co miesiąc „różaniec fatimski” i procesja z dziećmi fatimskimi, w które wcielają się uczniowie naszej szkoły: św. Franciszek – Maksymilian Pio Mróz, św. Hiacynta – Marta Dymerska i Łucja – Julia Dymerska.
Zapraszamy do dalszego trwania w tej pięknej modlitwie. Nabożeństwo różańcowe odbywa się codziennie o godz. 18.00 w kościele parafialnym.

Bogumiła Lewicka-Mróz
Ks. Andrzej Czyżewski