ZAPYTANIE OFERTOWE

Goworówek 43a
07-440 Goworowo

ZAPYTANIE OFERTOWE

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Goworowie zaprasza do składania ofert cenowych na naprawę i konserwację urządzeń i nawierzchni na placu zabaw przy Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Goworowie.

Zakres zamówienia:

1. Mycie nawierzchni poliuretanowej
  2. Naprawa ubytków i łączeń nawierzchni.
  3. Impregnacja nawierzchni.
  4. Konserwacja elementów drewnianych urządzeń zabawowych (wymiana siedziska i wypełnienia kierownicy karuzeli, wymiana spróchniałych podestów i pojedynczych desek w dużym zestawie zabawowym i zjeżdżalni).

Kolejność wykonywania czynności ujętych w zakresie zamówienia zostanie uzgodniona z Wykonawcą przed przystąpieniem do realizacji zadania.

Termin realizacji zamówienia: do 31 sierpnia 2022 r.

Sposób przygotowania oferty: ofertę z podaniem nazwy i adresu podmiotu składającego ofertę oraz ceny całkowitej brutto zamówienia należy złożyć do dnia 20 sierpnia 2022 roku do godziny 10:00.

Rozliczenie usługi nastąpi na podstawie faktury, sporządzonej po podpisaniu protokołu odbioru końcowego. Termin płatności faktury - 14 dni.

Sposób złożenia: drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zmiana treści zapytania ofertowego: Zamawiający nie dopuszcza złożenia oferty dla wybranych przez Oferenta elementów zapytania ofertowego, przedstawionych w załączniku.

Dyrektor szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Goworowie

Barbara Grabowska