Dzień rodziny - filia Szczawin

Kategoria: Informacje Opublikowano: czwartek, 23, czerwiec 2022 Administrator

Dzień Dziecka, Dzień Matki, Dzień Ojca to wyjątkowe dni w grupie Misiów” i „Biedroneczek”. 15 czerwca 2022r. połączyliśmy te święta w jedną, wspólną uroczystość - „Dzień Rodziny”.
Na początku odbyła się część oficjalna: dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Rodzice z grupy „Misiów” przygotowali niespodziankę i zaprezentowali inscenizację wiersza Juliana Tuwima pt. „Rzepka”. Gwar, śmiech i radość słychać było w całym przedszkolu. Aktorzy za swój występ otrzymali brawa na stojąco i statuetkę „Mini Oskara” za pierwszoplanową rolę.
Później nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu zorganizowanego przez Panią kierownik Barbarę Rutkowską „Rodzinne Drzewko Szczęścia”. Pan Wójt Piotr Kosiorek wręczył puchary dla zwycięzców:
I - miejsce Szymon Rurka z Rodzicami
II - miejsce Jakub Parzych z Rodzicami
III - miejsce Paweł Ziemek z Rodzicami
Po występach przyszedł czas na piknik. Wspólny poczęstunek, ognisko były tylko wstępem do niezwykłego pełnego niespodzianek dnia. Przybyła do nas pani animator z pokazem mydlanych baniek fruwających po całym boisku. Dzieci zostały obdarowane przez panią Dominikę balonowymi zwierzątkami oraz brokatowymi tatuażami. Każde dziecko mogło wesoło spędzić czas z rodzicami. Ponadto przez całą uroczystość dzieci miały możliwość kosztowania pysznych kiełbasek pieczonych na ognisku oraz słodkości.
W tym miejscu kierujemy serdeczne podziękowania dla Pani Agaty i Konrada Dudziec za ufundowanie pysznego tortu. Pani Martynie Trzcińskiej - Cieśluk z Koła Gospodyń Wiejskich ze Szczawina jesteśmy wdzięczni za pyszny popcorn i watę cukrową.
Dziękujemy za wspólną zabawę.

Kierownik Filii i wychowawcy.