Powiatowe Zawody w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców

Kategoria: Informacje Opublikowano: czwartek, 26, maj 2022 Administrator

27 kwietnia 2022 r. w Zespole Szkół Powiatowych w Czerwinie odbyły się Zawody Powiatowe w Drużynowym Tenisie Stołowym dla Dziewcząt i Chłopców klas VI –VIII. Z naszej szkoły w/w zawodach wzięli udział chłopcy z rocznika 2007. Turniej rozpoczął się o godzinie 10:00. Uczniowie przystąpili do rywalizacji sportowej, po uprzednim losowaniu. W czasie rozgrywania meczów, towarzyszyła miła atmosfera. Po skończonych rozgrywkach, okazało się, że nasi chłopcy byli najlepsi i tym samych zdobyli tytuł Mistrzów Powiatu Ostrołęckiego. Zdobyli dyplom, medale i piękny puchar. Jednocześnie uzyskali awans do zawodów międzypowiatowych.
Dziękujemy chłopcom za godne reprezentowanie naszej szkoły na zawodach oraz gratulujemy I miejsca.

Elżbieta Bieniecka