Powiatowe Zawody w Piłkę Siatkową Chłopców klas VIII

Kategoria: Informacje Opublikowano: czwartek, 19, maj 2022 Administrator

10 maja 2022 r. w Szkole Podstawowej w Rzekuniu, odbyły się Powiatowe Zawody w Piłkę Siatkową Chłopców klas VIII. Do zawodów zgłosiło się trzy drużyny:
1. SP Kadzidło
2. SP Rzekuń
3. SP Goworowo
Zawody rozpoczęto od powitania zawodników i opiekunów. Następnie odbyło się losowanie. Pierwszy mecz zagrali zawodnicy: Kadzidło – Rzekuń 0:2, drugi mecz Kadzidło – Goworowo 0:2 i kolejny mecz rozegrali nasi chłopcy z Rzekuniem wygrywając 2:0.
Jak pokazują powyższe wyniki, kolejność miejsc była następująca:
I miejsce – SP Goworowo
II miejsce – SP Rzekuń
III miejsce – SP Kadzidło
Nasi chłopcy, za wygraną otrzymali: dyplom, medale, puchar, a tytuł najlepszego zawodnika uzyskał Patryk Subzda, któremu wręczono statuetkę. Nasza drużyna, zdobywając I miejsce, uzyskała awans do zawodów międzypowiatowych.
Gratulujemy chłopcom i dziękujemy, że godnie reprezentowali naszą szkołę na zawodach sportowych. Życzymy dalszych sukcesów.

Elżbieta Bieniecka