PRIMAAPRILISOWA WIZYTA W MIKOŁAJKACH

Kategoria: Informacje Opublikowano: środa, 13, kwiecień 2022 Administrator

Dnia 1 kwietnia 2022 roku 56 uczniów naszej szkoły z klas: IV a, IV b, V b, VI a i VII a wraz z czwórką uczniów z Ukrainy pojechało na wycieczkę do Mikołajek. Pierwszym punktem wycieczki był spacer ulicami tego urokliwego, mazurskiego miasteczka ze zwiedzaniem przystani jachtowej i podziwianiem widoków hotelu na wodzie oraz jeziora Mikołajskiego, które jest przedsionkiem do wejścia na największe jezioro Warmii i Mazur: jezioro Śniardwy. Następnie przejechaliśmy do hotelu Gołębiewski, który był głównym celem Naszej szkolnej eskapady. Tam spędziliśmy niezapomniane chwile na atrakcjach, których codziennie dostarcza swoim gościom ten wspaniały i zarazem największy kompleks hotelowy w tym regionie.
Pierwszą aktywnością był pobyt w parku wodnym Tropikana. Oprócz pluskania się w wodzie mogliśmy korzystać z sauny parowej, suchej oraz śnieżno-lodowej, różnych rodzajów jacuzzi, basenu ze sztuczną falą oraz kilku zjeżdżalni. Spalone kalorie uzupełniliśmy w Restauracji Czerwonej na pysznym obiedzie w formie bufetu szwedzkiego. Jednogłośnie największą atrakcją konsumpcji były przepyszne lody podawane w szklanych pucharkach. Po obfitym posiłku udaliśmy się kilka poziomów niżej do strefy relaksu i gier. Na dobry początek bowling, gdzie uczniowie na czterech torach ćwiczyli swoją celność i precyzję w zbijaniu kręgli. Kolejnym etapem relaksu był trening naszych zdolności zręcznościowych w grach tj.: stoły bilardowe, wyścigi konne, gry Air Hockey, automaty do gier, symulator kolejki górskiej, itp. Ostatnią atrakcją było całoroczne lodowisko o powierzchni niemal 700 m2. Niektórzy z nas wykazali się niezwykłą odwagą, zakładając pierwszy raz łyżwy na nogi. Mimo wielu wywrotek i pewnie siniaków wszyscy byli zadowoleni i szczęśliwi z mile spędzonego dnia. Zmęczeni, ale bardzo radośni z całodniowego pobytu w Mikołajkach wsiadaliśmy do autokaru, którym bezpiecznie wróciliśmy do Goworowa.
Podsumowując, chcieliśmy podziękować Radzie Rodziców za wsparcie finansowe, dzięki któremu czwórka uczniów z Ukrainy mogła integrować się z pozostałą grupą uczestników wycieczki, w miłej, radosnej atmosferze, okraszonej śmiechem, ciepłem i bliskością.

Organizatorzy

 

 

Odsłony: 48