VII Powiatowy Turniej Walentynkowy Halowej Piłki Nożnej

Kategoria: Informacje Opublikowano: poniedziałek, 21, marzec 2022 Administrator

Dnia 11 marca 2022r. w hali Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie, odbył się VII Walentynkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców. Celem turnieju było propagowanie gry w piłkę nożną wśród młodzieży oraz krzewienie sportowej rywalizacji w duchu zasad „fair play”. Do rozgrywek zgłosiły się cztery drużyny chłopców: drużyna ze Szkoły Podstawowej w Wąsewie, drużyna ze Szkoły Podstawowej w Czerwinie, drużyna z Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie, drużyna ze Szkoły Podstawowej w Goworowie.
Miło było przywitać przybyłych gości: Pana Piotra Kosiorka - Wójta Gminy Goworowo, Panią Anetę Kosek – Dyrektora Szkoły Podstawowej w Goworowie, Pana Janusza Frydryka – Dyrektora Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie oraz zawodników wraz z opiekunami.
Rywalizacja rozpoczęła się o godzinie 10:00. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Poszczególnym meczom towarzyszyły wielkie emocje. Najlepszą drużyną okazała się grupa chłopców z Czerwina. Drugie miejsce zajęli chłopcy z Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna ze Szkoły Podstawowej w Goworowie. Dzielnie walczyli też chłopcy z Wąsewa, zajmując czwarte miejsce. Wszystkie drużyny zostały nagrodzone pucharami i medalami oraz indywidualnymi nagrodami. Statuetkę najlepszego zawodnika otrzymał Łukasz Fabiański ze Szkoły Podstawowej w Czerwinie, natomiast najlepszym bramkarzem, który został wyróżniony statuetką, okazał się Wiktor Turek z Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie.
Uroczystego wręczenia pucharów, medali i nagród dokonali: Pani Magdalena Pietras – Dyrektor Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych ze Starostwa Powiatowego w Ostrołęce, Pani Aneta Kosek – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Goworowie wraz z Panem Antonim Mulawką - Sekretarzem Gminy Goworowo.
Podczas turnieju uczestnicy zostali poczęstowani pysznymi hot dogami oraz słodkościami.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy sportowej postawy, wielkiego ducha walki i zapraszamy na kolejny turniej.
Organizatorzy szczególne podziękowanie kierują do sponsorów: Starostwa Powiatowego w Ostrołęce, Wójta Gminy Goworowo, Cukierni i Piekarni – Jacka Romanowskiego, ”Cynaderki” PPHU Andrzeja Skowrońskiego, Piekarni- Janusza Struniawskiego oraz Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Goworowie.