Dzień otwarty w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Goworowie

Kategoria: Informacje Opublikowano: czwartek, 10, marzec 2022 Administrator

16 marca 2022 r. (środa) – oddziały przedszkolne i klasy 1-3

Od godz. 15:00 – do godz. 17:00 – wychowawcy, nauczyciele oraz nauczyciele specjaliści pozostają do dyspozycji rodziców, oczekując w salach lekcyjnych, pokoju nauczycielskim oraz gabinetach specjalistycznych (szczegółowy przydział w harmonogramie).

17 marca 2022 r. (czwartek) – klasy 4-8

17 marca 2022 r. godz. 17.30 – zebranie dyrektora z Radą Rodziców w stołówce szkolnej.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.

Uwaga! Wewnątrz budynku szkoły obowiązuje ścisłe przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego: pomiar temperatury ciała, dystans społeczny, dezynfekcja dłoni oraz ochrona nosa i ust. Proszę stosować się do poleceń i wskazań dyrekcji szkoły oraz pracowników obsługi. Wspólnie zadbajmy o nasze bezpieczeństwo.

Przydział sal oddziały "0" i 1 - 3

Przydział sal oddziały 4 - 8