Kategoria: Informacje Opublikowano: czwartek, 09, grudzień 2021 Administrator

Goworówek 43a
07-440 Goworowo

ZAPYTANIE OFERTOWE

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Goworowie zaprasza do składania ofert cenowych na dostawę wyposażenia pracowni w ramach programu „Laboratorium Przyszłości”. Zakres zamówienia został opisany szczegółowo w załączniku do niniejszego zapytania. Wszystkie nazwy własne materiałów i urządzeń użyte w zapytaniu są podane przykładowo i określają jedynie minimalne oczekiwane parametry jakościowe oraz wymagany standard. Jeśli w opisie zostały wskazane znaki towarowe, patenty oraz pochodzenie urządzeń i materiałów należy je traktować jako propozycje. Zamawiający dopuszcza zastosowanie równoważnych materiałów i urządzeń w stosunku do zaplanowanych z zachowaniem tych samych lub lepszych standardów technicznych, technologicznych i jakościowych. Ponadto zamienne materiały lub urządzenia przyjęte do wyceny winny spełniać funkcję, jakiej mają służyć, winny być kompatybilne z pozostałymi urządzeniami, aby zespół urządzeń dawał zamierzony efekt, nie mogą wpływać na zmianę rodzaju i zakresu dostawy. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywane przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego urządzenia lub materiały spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. Wszystkie dostarczane elementy zamówienia muszą być fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, wraz z gwarancją producenta. Opisane w załączniku materiały i urządzenia należy dostarczyć w terminie do 31 maja 2022 roku. Zamawiający przewiduje płatność częściową w ramach zawartej umowy w kwocie 60% wartości zamówienia, płatnej w terminie do 28 grudnia 2021 roku.
Ofertę z podaniem nazwy i adresu podmiotu składającego ofertę, ceny całkowitej brutto zamówienia oraz cen jednostkowych brutto za poszczególne części zamówienia (oddzielnie SP Goworowo i filia Szczawin) należy złożyć do dnia 15 grudnia 2021 roku do godziny 10.00. Sposób złożenia – drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Rozliczenie dostaw nastąpi na podstawie faktur, sporządzonych po podpisaniu protokołu odbioru końcowego. Termin płatności faktur - 14 dni.

Zmiana treści zapytania ofertowego
Zamawiający dopuszcza złożenie oferty dla wybranych przez Oferenta elementów zapytania ofertowego, przedstawionych w załączniku Zestawienie materiałów i urządzeń. Oferta nie musi dotyczyć wszystkich pozycji zamawianych materiałów i urządzeń.

Zestawienie materiałów i urządzeń

Klauzula RODO